| virusalbviolet a întrebat:

As dori si eu o parere despre caracterul meu de pe metin2 ro :
war lvl 28 (in crestere) mental
-m1 corp
-8 pct atacul spiritului
1 pct zdrobire

coif de fier +6
leu +6
papuci ornati cu aur +6
coasa de razboi +7 (de la 30 imi iau rib`ul +6)
bratara de argint +7
cercei de cupru +5 (cercei de aur +6)
colier de cupru +3 PV 500 (colier de aur +6)
scut traditional +8

11 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Cont super bunwinking.
1.Mental - Cresti mai usor
2.Corp M - Aparare
3.Iteme +6 si +7 - Banuiesc ca ai aparare si viata foarte marewinking
4.Bafta la crescut!

| SentimenteColorate a răspuns:

E destul de bun foarte bun bv succes la crestere

| εїз a răspuns:

Am un prieten, exact ca tine.
Este destul de bine, eu nu prea mă pricep foarte bine.

| User a răspuns:

Coif, scut? Pazvante 2 laughing

| νєησм a răspuns:

Esti tare omule, ce sa mai de la iteme +6 in sus gata esti fara cuvinte iti urez succes in continuare, eu am si acum cont de metin2ro am lv 37 mortala +5 cu piatra protectie +2, Furca de lupta +7 cu anti war +3, magie corp, M2 aura sabiei, cal armat lv 11, yang 234k, coif de fier +6, scut pentagon +5, cizme de piele +5, Bratara de abanos +6, coiler dala de lv 1 normal cu pv 500 +6, cercei de abanos+4, loc de crestere:Valea seunryong, la esoterci, PV 4234, pm 1345, si cam atat.

| virusalbviolet explică:

@catalin4u ma joc pe serverul draco, regatul albastru, si da chiar le am pe toate.@andreea mersi,@alexutz ai un cont ff tare, incearca sa faci rost de papuci cu pv 1000, 1500 si un rib, daca joaca cineva pe draco ma cheama Zoly96

| simpleBoy a răspuns:

Ma ce sa zic es ooper contu...eu al lv 24 aveam paianjen +7 tigru +7 cercei +5 papuci +8 scut +7 sau 6 si colier+7 ma rog aveam si niste pietre 1 sau 2 oricum contul tae e cool n-am ce zice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bv eu sunt lvl39 am colier de jade +3 pv500 cizme de piele 4 pv500 scut pentagon 9 coif 9 tigru 9 halebarda 9 cu pietre dar oricum esti bun

| catalin4u a răspuns:

Sigur ai toate alea? daca da e foarte bun. Pe ce server e?

| alexutz_3714 a răspuns:

Ce spui de al meu:lvl 41
armat lvl 14
mortala +7
coif de fier +5
scut de lupta +8
secure uriasa +6
dragon +5 pv 1500
papucii aia de lvl 39 +4
bratara de argint +6
cercei de argint +3
colier de argint +5
corp rezistent m3
zdrobire 12 laughing))))))))))))))))))))

| Malady a răspuns:

E bunicel contul...Eu am un war corporal de lv 21 si stau asa pana la 30 sa farmez la pietre apoi la 30 il fac mental.Am lata+9 ciobita, tigru+9 cu eschivei+3, scut de lupta +7, coif traditional+6, bijuteriile fara Pv dar am 1, 5kk in inventar, un glob de transformare si o armura de 18 sura+6 cu 1k Pv...le vand si vreau sa-mi iau papuci si bratara sau colier cu Pv 1k.La lv asta eu zic ca sunt bun.