| Adenny228 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o chitara clasica din Cta.Stiti magazine bune sau preturi destul de ok? Cam cat e?

Răspuns Câştigător
| DanPunky a răspuns:

E un magazin pe stefan cel mare, langa policlinica cu plata (parca). cel mai bine dai un anunt pe 1a

2 răspunsuri:
| DanPunky a răspuns:

Astazi in obor in piata de vechituri am vazut o chitara la un amic... voia 100 lei. era in stare buna. da`mi un mesaj cu ID de mess sau skype si vb poate te intereseaza

| Adenny228 explică (pentru DanPunky):

De fapt o sa ma duc maine sa-mi iau de la adresa care mia-i dat-o, dar daca nu gasesc sigur o cumpar.In cazul in care nu-mi iau maine te anunt.Merci!