| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa practic un sport dar nu stiu care, sper sa ma puteti ajuta.Imi place foarte mult adrenalina, inainte am avut role agresive dar m-am plictisit de ele, as vrea altceva. (Ma plictisesc repede)

6 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Box,lupte greco-romane, skateboarding, sau poate chiar handbal.Am incercat tot, mai putin box, si mi s-au parut niste sporturi destul de active, sa spun asa, si trebuia sa ai multa energie.Ai mai putea inxerca karate sau un tip de dans, de exemplu, street-dance.

| AndrraEu a răspuns:

Poti incerca box, skateboarding, ski, snowboarding, surf, si alte sporturi mai extreme daca astea iti lac.
Si eu am avut aceeasi problema acum 3 ani, dar m-am apucat de snowboarding si nici acum nu m-am plictisit de el

| Totenn a răspuns (pentru AndrraEu):

Pai dacă ma apuc de snowboard unde ma dau cu el? laughing

| AndrraEu a răspuns (pentru Totenn):

big grin in parcare, iarna big grin

| irinel2002 a răspuns:

Fa box, karate judo sau mma. Daca nu iti place bataia apucate de parkour (parere mea este sa te apuci de parkour este foarte tare!)

| AllTheStoriesAreTrue a răspuns:

Huh.si eu sunt la fel.Cred ca cel putin pentru mine ar fi ok sa am cu cine sa ma bat si sa alerg nonstop.In fine, cred ca ar trebui sa inveti sa tragi cu arcul, atletism, box sau poti incerca(,) căţăratul pe pereti din aceia pentru alpinism...scuze nu stiu cum se numesc.Sau poti sa te dai in tiroliana sau sa.ti gasesti mai multi oameni mai energici si sa jucati captureaza steagul(daca nu stii cum se joaca zi.mi)laughing