| Gabriela_Gaby_1988 a întrebat:

! Astazi verisoara mea vine la mine... si ea vrea sa ne jucam dar eu nu! Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu fi rea si joaca-te cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... daca e destul de micuta, poti sa te joci si tu cu ea putin, daca ai un invitat la tine trebuie si tu sa il respecti frumos si sa stai cu el.Te joci cu ea putin si dupa gasiti voi altceva de facutwinking. Funda.

| Cristi94de a răspuns:

rolling on the floor))) aveti niste intrebari... laughing). Te ascunzi in soba ca sa nu te gaseasca.