| Girly97 a întrebat:

Ati mai auzit vreodata de un caine care sa iubeasca perusii care traiesc in aceeasi casa, ba chiar sa ii linga pe picioare? Avem un husky siberian de 5 ani si se comporta cu perusii de parca i-ar fi prieteni. Acum o luna am primit un perus nou si cand l-a vazut a luat jucaria si a inceput sa faca zgomot in toata casa. Nu am mai vazut niciodata asa ceva!

2 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

E un caine inteligent si vede ca tii la perus si face si el fel, pisica cum sta cu puii de gaina si nu ii ataca, stie ca nu e voie, dar totusi nu ii lasa singuri nesupravegheati.

| Itanul a răspuns:

Da, e normal. Mai ales daca locuiesc impreuna. Dar nu uita, cainele este cel mai bun prieten, cea mai buna doica, cel mai bun paznic, etc. In plus, fiind singur, se bucura de un prieten. Tu, ii esti stapan.