| maria_1778 a întrebat:

Aveti conturi pe lady popular de nivel mai mare decat 10? Va rog frumos daca da, nu voi schimba parola. Va rog, ajutati-ma! Cel care da primul cont adevarat are funda!

2 răspunsuri:
| AngelOrDemon a răspuns:

Pai nu e de Nivel 10 are nivel parca 6 sau 5 il vrei?

| CiocolataCuAlune a răspuns:

Nu ti se pare incorect sa ne ceri conturi de nivel mare? Mai am un pic si ne ceri conturi de nivel 20, 30, 40 poate 50...Gandeste-te ca noi ne straduim sa ne aducem domnisoara la un nivel cat mai mare.(de abia dupa 220 de zile am ajuns la nivelul 16). Daca vrei un cont peste nivelul zece, joaca-te si tu si il vei avea.