| FantomaTurcoaz a întrebat:

Acum cateva luni mi-a murit hamsterul( il chema Lulu ). In weekend s-ar putea sa-mi iau altlul, dar nu stiu ce nume sa ii pun.Imi puteti spune nume de hamsteri( dar fare chestii de genul Lulu 2 )?

Răspuns Câştigător
| alwaysStyles a răspuns:

Pai mimi, cici, didi, lolo, jeri, anastasia, apollo, astral, alvin, azur, caesar, coco, cleopatra, zora, zen, yogi, xena, wally, willy, venus, vega, rocky si cam atat stiu eu sper ca te-am putut ajuta

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Pufos, Suflețel.

| alissa6 a răspuns:

Depinde cum arata si ce exprima fata lui, ia-l mai intai si pune-i un nume dupa placul tau

| FantomaTurcoaz explică:

@verena11- il/o cheama Cleopatra, nu stiu daca e fata sau baiat.

| Chipixz a răspuns:

Luli, Lola, kiki

| AuDCulori_4261 a răspuns:

Si eu am un hamster si am numit`o NEBULA :X e asa frumoasa :X