| Iliincaa a întrebat:

Ajutati-ma va rog! pisoiul meu are blana foarte uleioasa, ii pica foarte mult par, tremura si a slabit mult in ultima vreme. Mentionez ca il doare si o labuta. Nu stiu daca are vreo legatura. Spuneti.mi ce ar putea avea. Pls.

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Du-l la un vetrinar. Pisica cu blana grasa n-am vazut.N-ai incercat sa-i faci o baie?

| floppy98 a răspuns:

Cel mai recomandat ar fi sa il duci la un medic veterinar, nu merita sa stai degeaba si sa, se complice sitoatia

| Evelina2001 a răspuns:

Te sfatuiesc sa-l duci la veterinar... poate fi otravit. fundita? :* :*