| Kissmeagain a întrebat:

Pisoiul meu in varsta de 2 luni tremura incontinuu. A fost racit acum cateva zile, dar l-am tinut la caldurica vreo 2-3 zile si si-a revenit. Avea o energie exagerata laughing Insa,azi are mereu o stare de somnolenta si tremura cand se pune sa doarma. Si face asta pe tot parcursul somnului. Ce as putea sa fac? Sau,mai bine zis... oare ce a patit? Mentionez ca zilele astea a mancat exagerat de mult si am crezut ca e din cauza faptului ca a fost slabit. Azi nu a vrut sa bea decat lapte, fara carnita, [Mereu ii pun ficat proaspat sau carnita taiata bucatele, dar azi nu s-a atins de ele]. Plus ca respira putin mai greoi.

Răspuns Câştigător
| Kity2202 a răspuns:

Am si eu o pisica [fata] Si a fatat acum o luna...A slabit..De obicei manca mult dar acum la aproape 2 saptamani iarasi ii este rau si ii curg bale pe la gura si ii dau lapte si o mangai si ii revine ..Maine trebuie sa o duc la veterinar si sa imi dea niste pastile penteru ea... Du-o la veterinar si tuwinking
Funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| MarianM8777 a răspuns:

Am avut si eu un pisoi tot aceeasi varsta o avea si manca foarte mult! era foarte graas! si el tremura si apoi a murit...laughing mai bine du-l la veterinar!

| catalinaicg a răspuns:

La veterinar... daca nu vrei sa moara sad

| DanielMister a răspuns:

Asa sunt pisoii adulti. Cunosc situatia.