| AlinaaRaluca a întrebat:

Am achizitionat un aparat cu un lichid pentru tantari. se baga in priza si omoara tantarii sau ceva de genul asta laughing. Credeti ca acest aparat care emana o substanta pe care noi oamenii nu o detectam va afecta starea de sanatate a perusului meu, pui fiind?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca emana o substanta toxica, chiar sunt conversatii aprige intre experti care spun ca sunt atat de toxice, ca pot provoca cancer pulmonar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-ti pui plasa la geamuri.E mai sigura decat tot felul de substante toxice prin casa.

| AlinaaRaluca explică (pentru anonim_4396):

Am plasa la geamuri, dar intra de pe scara blocului cand ies afara/intru in casa

Răspuns utilizator avertizat