| ALEXANDRA a întrebat:

Am o pisicuta de 2 saptamani! Nu stiu inca sigur daca e fata sau baiat! Vreau ca voi sa-mi dati nume frumoase si de fetita si de baiatel! Dupa ce aflu ce e, caut un nume! Si ala care imi place si pe care il pun va primit o fundita! happy

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Baieti :
- Millo
- Otis
- Basti
- Oscar [asa am numit fostul meu pisoias^^]
- Momo
- Hitler laughing [glumesc.]
- Scuffie
- Alfie
- Argo
- Garfield. laughing
- Alvin
- Sparky
- Aki
- Bambi

Fete :
- Abby
- Momo
- Akita
- Alfie
- Amo [merge si la baieti]
- Alma
- Buffie [daca e plinut/a]

Sper ca ti-am fost de ajutor. Sa-mi zici ce nume ai hotarat sa-i dai!happy Funda?

5 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Mitzy, Botic, Laptic, Haplea, Ingeras, mikulika
Sper ca te-am ajutat

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Pisu,Bobita,Norocel,Kitty,Fluffy,Lucky(e mai mult de catel...)Fiti, Mimi

| Mrkta007 a răspuns:

Chate,Tom, Jerry,Piper,Tenco,Pisy,Martinel,Pichi, Patra, Peny
Sau Mimilic laughing)

| Secretgirl_3430 a răspuns:

Balonas laughing