| simo1989 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare:catelu meu de 3 zile sta mai suparat dar mananca bea apa dar nu se mai joaca cum se juca inainte poate fi racit? ca stranuta di ii mai curg si ochii multumesc

5 răspunsuri:
| AdrianFita a răspuns:

Cel mai sigur e racit, cheama un veterinary.Catelusa mea era foarte bolnava si am chemat un veterinar si I-a facut o injectie cu calmant.Cu placere!

| BogdanitzzaAnneMarrie a răspuns:

Da si mie mi s-a intamplat cu ciobanescul meu.Da este racit.Iti recomand sa-l duci la veterinar.
happy

| Deauca a răspuns:

Normal ca a racit.du-te la un veterinar sau macar la o farmacie veterinara si cere ceva pentru raceala...bineinteles..daca nu vrei sa il pierzi. Bafta!

| uhuhohoh a răspuns:

Ce rasa ii? poate fi racit sau pur si simpu suparat! (daca ai zis ca il ai de 3 zile ) big grin happy

| Zendaya a răspuns:

Daca stranuta si ii curg ochi e racit, mai bine dul la veterinar. tine-l la caldura, mangaie-l, ca raceala sa nu se agraveze.