| Ollykaa a întrebat:

Am si eu o intrebare!

Mai de milt stiam cum se face... dar am uitat.

cum pot sa scriu la BurnBuddy atunci cand cineva imi fura recolta sau imi pune buruieni sa-i apara acolo sus in colt " nu fura" sa`w ceva de genu`?

dau Fundaa`:d

4 răspunsuri:
| Ollykaa explică:

Ba mergeangry

ca am la vecini care aulaughing

va rog... daca nu stiti.mai b`ne nu raspundetiangry

| Goldilocks a răspuns:

Nu mai mergebig grin

| Goldilocks a răspuns:

Mergea la versiunea 1

| Goldilocks a răspuns:

Wtf?! daca eu iti zic ca nu merge, tu de ce zici ca merge? crezi ca nu stiu ce vorbesc? joc barn buddy de cand era v1. atunci am modificat si eu mesajele si restul care au mesaje. la v2 nu mai merge. daca nu stii ce vorbesti mai bine nu mai comenta. cand o sa gasesti pe cineva care o sa faca asta (sanse 0) sa-mi zici si mie... whistling