| Dief a întrebat:

Am si eu un hamster de vreo 8 luni. Azi l-am lasat sa se plimbe pe birou si a mancat niste ciocolata.Cam multa pentru el. Am incercat sa i-o scot din gura dar nu am mai putut. I s-a topit si ii curgea. Acum doarme. Mai devreme l-am scos din cusca si e super bleg. De mancat, mananca, dar nu orice. A baut si cateva guri de apa. Ce as putea sa ii fac sa isi revina?

4 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Stai chill ca'si revine...

| DeeaPustoaica a răspuns:

Pai cine nu leneveste cand mananca ciocolata? Nu ma pricep, dar nu vad de ce sa ii faca rau.trebuie sa bea multa apa. Succes!

| Anablondyi a răspuns:

Wai la hamsteri e cam greu... el trebuie sa manacne varza si morcovi si problema este daca vezi ca se ingrasacryingdaca se ingrasa inseamna ca nu mai traieste mult am avut si eu unu; l crying( si era obez ca o portocala
ce sa-i faci, e un mic sufletzel si el, oricum nu-l forta sa bea apa ca hamsterii nu prea beau apawinking

| Dief explică:

Cred ca si-a mai revenit. Azi dimineata era ok. Astept sa vina noaptea sa vad daca se trezeste sa se joace.