| anonim_4396 a întrebat:

Am un hamster sirian, de 1 an si 8 lluni, am fost cu el la veterinar de 3 saptamani pentru ca avea ceva la coada, a fost o rana, si-a revenit, dar de ieri nu mai vede bine cu un ochi, umbla putin mai greu, dar de mancat, manca foarte bine, dar obraji i sunt lasati in jos, si respiratia e mai grea de 2 saptamani.

Azi am fost din nou cu el la veterinar, mi-a dat un antibiotic lichid, sa-l pun in recipientul cu apa, iar hamsterul meu a baut putin de acolo, cum beea si inainte apa.

Are sanse sa-si revina? Voi ce ziceti?
El mananca normal, doar doarme si mananca

4 răspunsuri:
| Xaya a răspuns:

E batran, hamsterii nu traiesc mai mult de 3 ani. S-ar putea sa isi revina doar acorda-i multa atentie sa se simta bine. Ofera-i gustari pline de vitamine sa ii creasca imunitatea eu atat pot sa iti spun sper sa isi revina!

| Alcantara50254 a răspuns (pentru Xaya):

A murit sad

| Xaya a răspuns (pentru Alcantara50254):

Offf pare raucrying

| Ema326 a răspuns:

E greu de spus... Hamsterii nu traiesc mult, maxim 1 an si jumatate, dar cune stie. Poate isi revine