| Ruben04 a întrebat:

.am un caine Pechinez mascul si un caine Ciobanesc German femele. ar putea sa se imperecheze?

Răspuns Câştigător
| Anduta_1569 a răspuns:

Cred ca glumesti.
O femela de talie mare nu se poate imperechea cu un caine de talie mica..este aproape imposibil.Si cum te astepti sa se imperecheze? Ii pui pechinezului un scaun sub picioarele din spate? De ce nu cauti un mascul pentru femela daca vrei s-o imperechezi?
De altfel, nici nu cred ca poate ramane gestanta. Spermatozoizii masculului nu vor ajunge destul de repede, iar penisul lui este prea mucut pentru o catea de talie mare.

Sper ca te-am lamurit cat de cat, oricum, sfatul meu este sa-i gasesti un caine pe mascura.
Numai bine!

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

E posibil, deci mai bine nu risca, din amestecul de rase poate iesi un caine de tot circul, asa cum ti-a scris si JIJ.

| JIJ a răspuns:

Banuesc ca se pot intelege bine, dar ar iesi o rasa interesanta laughing

| luisanamy a răspuns:

Totul e posibil.

| Ruben04 explică:

Pai am observat ca e tot pe spatele ei..si intrebam ..si mie mi se parea dubios ..deci nu poate avea nicic happy ok Multumesc big grin