| Bold_Liviu_1988 a întrebat:

Cumpar caine, pui de Ciobanesc german mascul (complet negru) doar cu Pedigree

2 răspunsuri:
| Eu2208 a răspuns:

Cauta pe FB canisa de riba.
Eu de acolo mi-am luat catelusa.E Ciobanesc German si e toata neagra.
Stapanul canisei( Petrica ) antreneaza caini si pentru politie!
Strabunicul catelusei mele este cainele lui Țiriac!
Toti catelusii de acolo sunt crescuti si parinti si bunici campioni!
Are Pedigree, vaccin, cip.
Costa 150-200 euro.
Singura problema a fost de imunitate cu catlusa mea!
Pentru asta i cumparam niste suplimente alimentare pe care le adora!

| tarc a răspuns:

Salut, poti sa incerci sa contactezi vanzatorul de la anuntul acesta
http://www.tarc.ro/pui-ciobanesc-german-deosebit/71.html