| anonim_4396 a întrebat:

Am un Yorkshire Terrier care are botul negru... Vreau sa va intreb: Cand va creste mare, i se va deschide culoarea la bot ca la ceilalti Yorkshire?
PS: catelul are 2 luni

Răspuns Câştigător
| Mariya5 a răspuns:

Da,blana catelusilor se deschide mult la culoare pana la varsta de 1-2 ani.

2 răspunsuri:
| AllyAlly2a a răspuns:

Da...se va deschidebig grin

| RevistaAIO a răspuns:

Daca nu ai ce face, si doresti sa cunosti noi informatii educative te asteptam pe pagina noastra de facebook!

www.facebook.com/revista.aio

Aici vei gasi articole interesante care cu siguranta iti vor fi de folos pe viitor.

Momentan suntem la inceput si articolele sunt putine, dar te asiguram ca numarul articolelor noastre este in continua crestere! Mult succes! Meriti sa stii mai mult

PS: Scuzati OFF-Topicul!

Din pura curiozitate, macar incercati sa vedeti ce contine, cine stie poate chiar va intereseaza! Multumesc!