| Pur3L0ve a întrebat:

As dori cateva nume mai speciale pentru caini de talie medie, cateva nume care atunci cand sunt spuse oamenii isi dau seama ca este un caine fioros... big grin Astept raspunsuri :*:*:* Multumesc!

6 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

Leo, Nero, Bruno, Ursu...

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, pur3love

Incearca: Nero, Kratos, Rin.

Bafta, AfroB.

| Betyskumpik a răspuns:

Thor (se citeste tor) am un caine golden retriever si l-am numit thor.sau am mai avut un caine (l-am vandut) numit rex.
alte nume de caini rai nu prea mai stiu...:nero, alfa, brutus
p.s: thor era un zeu: https://www.google.ro/......https?/url

Răspuns utilizator avertizat
| anonymous1sau1nu a răspuns:

Pitbullul este cel mai periculos si nu e chiar asa mare

| Piwdiepie a răspuns:

Pai poti incerca : Bruno, Rex, Max si Alpha. Asta te va ajuta sa ii alegi un nume portivit catelului tau : In primul rand incearca sa-i alegi un nume nu prea lung sau complicat, asa se va obisnui mai usor cu el si-l va retine. Prima data gandeste-te sa-i alegi un nume care sa-l reprezinte: personalitatea sa, culoare... Sper ca te-am ajutat. Numai bine si sa-ti traiasca!