| sisi1234 a întrebat:

as vrea sa imi iau un papagal...dar ma gandesc ca eu voi incepe scoala, si voi fi de dimineata..si voi ajunge acasa de abia la 3..si eu stiu ca am mai avut un papagal ca ii trebuie foarte multa atentie, si credeti ca daca as lua si o femela masculului ar fi mai bine? adica sa nu se simtaa singur mascului..ca chiar imi doresc un papagal dar nu am nici o solutie, voi ce ziceti? funda:*

1 răspuns:
| alex0110 a răspuns:

Doar asa. Daca masculul sau femela e singur/a in timp va muri. Nu lua doi masculi! Se vor bate. Perusii ar fi o optiune rezonabila.