| Nutella09 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu un raspuns! Urgent! Eu sunt din Republica Moldova si as vrea sa stiu de unde pot sa cumpar un Distrugator de documente manual, daca se gaseste(pentru a face fasii pentru quilling mai usor fara sa le cumpar).Fara jigniri sau chestii de genul. Ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In Moldova sau in Romania?

| Dismally a răspuns:

Gasesti pe internet, dar site-urile din Romania nu stiu daca iti vor expedia coletul in Republica Moldova. Cel mai bine ar fi sa incerci la magazinele de birotica/papetarie de acolo.

| Nutella09 explică (pentru Dismally):

Mersi pentru informatie!