| ღĄиÐяeeαღ a întrebat:

as vrea si eu niste jocuri online virtuale 3D dar sa fie de fete adica shoopping dressup makeup. etc

astept raspunsuri ::*:*:*

Răspuns Câştigător
| sexyGirl_1453 a răspuns:

Stardoll.com
Taaz.com
Looklet.com
MissBimbo
I-dressup
Imvu
Second-Life
Kaneva
Pe Taaz te poti machia virtual cum ar fi incarci o poza apoi te machiezi

6 răspunsuri:
| wendy434 a răspuns:

I-dressup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu doar unul:OurWorld. Dupa parerea mea, este frumos si iti garantez ca e un joc in care trebuie sa intri pe el in fiecare zi. De ce? Pentru ca trebiue sa bagi un cod pentru flowri care este:test-mode 42 cryptobiologist. Sunt Bianca si te pup. Pa! Daca nu o sa stii ceva de pe joc, sa mai scrii intrebari. Te voi ajuta eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.redtube.com cheama pe maicata ca stie instructiunile

| problematic a răspuns:

Ai incercat pe miniclip.com?

| DeeaPunk a răspuns:

Incearca pe hi5 e un joc S. F. S(super fashion stars)... e destul de mf

| camelutza_8734 a răspuns:

Strandoll, lady popular, imvu, sims 3, barbie.com,kaneva,second live, club coee fundita?