| Unique a întrebat:

Care sunt animalele voastre preferate?

Răspuns Câştigător
| Adeliи97 a răspuns:

Cateii

10 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Cainii
in special cei din rasa beagle, dachshmurg sau bichon

| KissStarDee a răspuns:

Caii, caini, papagali

| Akid a răspuns:

Cateii

happy
ii adorr
de orice marime
nu conteaza
mai ales cei mici

| Unique explică:

Animalele mele preferate? Toate.deci nu scapa niciunul neplacut happywinkingwinkingIn special cainii ma atrag mai mult,

| ChOoCoLLaTTeEyeSs a răspuns:

pisica :X: si :X cainele :X

| DeeDee007 a răspuns:

Pisicutele :X

| DeeDee007 a răspuns:

Ale tale? happy

| Eva9610 a răspuns:

thinking cred ca animanul meu preferat este cainele... cel mai bun prieten al omuluihappy

| xXCrissXx a răspuns:

Pai animalul meu preferat este cainele si pisika sunt foarte draguti cainele este jukaus prietenos de paza si este cel mai bun pr al omului iar pisika este jukausa destul de inteligenta la fel ca cainelehee hee si este pufoase si iti tine companie. Animalul tau preferat care estebatting eyelashes

| anyska a răspuns:

Cainelele este pe primul loc. imi mai plac si pasarile si rozatoarele dar nu asa de mult