| Stefana98115 a întrebat:

Spuneti-mi si mie animalele voastre preferate si daca ati dori sa aveti unul

Răspuns Câştigător
| DrDeath a răspuns:

As dori sa am ca animal de casa un vultur.
Stiu ca nu se poate dar ar fu sooooper.

7 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Mda eu am cam multe: broaste, pesti si hamsteri pitici multi hamsteri asa da ca daca vreti lasati un prv.

| andreibubu2 a răspuns:

Pai eu am acasa un vultur domestic 4broaste testoase 2 papagali ara 2papagali amorez si 5perusi diferite culori nu mai zic de caini am 1rotwailer (fata)un caine lu alb 2 caini ciobanesti si prin gradina multe rame si soareci cartitelaughing

| Maria123 a răspuns:

Ratonii sunt super-sexy happy

| ionika17 a răspuns:

Animalul meu prefarat este cainele:Xbig grin.Si da, mi-as dori un cainehappy

| Kitty3 a răspuns:

Am un pisoi de aproape 2 ani sh e ffff skump!:XX

| roxanneX a răspuns:

Cainele este animalul meu preferat.Si mi-ar fi placut sa am daca se putea un tigru imi plac destul de multhappy

| ingerashdolce a răspuns:

Pot spune ca am mai multe animale preferate.cum ar fi pisicile, caini. dar daca as putea toata casa as transforma. o in adapost pentru animalehappy

dar daca as putea mi.as cumpara un caine huski:X:X:Xeste preferatul meu