| ßiαиcα1३ a întrebat:

Cine imi poate spune ora la care este nascut JUSTIN BIEBER? Stiu doar 1 martie 1994.si locul si tot despre el dar nu stiu ora. Daca ati putea sa imi spuneti ar fi minunat. Si daca ar fi adevarat, si mai bine. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alinuu24 a răspuns:

Hai ca iti spun eu oh go on... am vazut Never Say Never daca il stii, despre viata lui. acolo zice ca s-a nascut la ora 12:56 am intr-o zi de marti. funda?batting eyelashes

21 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Ia un pix sh o foaie...bun acum asteapta pana vine gayul de JB in Romania sh du-te fata dracu sh intreaba-l pe el...ca sigur s-a uitat masa la ceas pentru tine.

| ema01 a răspuns:

Sa sti ca el s-a nascut la 12:56! Funda? plzzz

| teodora555 a răspuns:

Dar dcc iti place de el e un urat cu voce de fata

| Ţepeşu a răspuns:

Se vede de ce e la hobbies and petslaughing

| PikaRawrr a răspuns:

E un esuat.nu s-a nascut.

| RobYnRobYn a răspuns:

Justin Bieber (n. 1 martie 1994 la ora 01:33) este un cântăreț de muzică pop/R&B de origine canadiană.
Și-a început cariera profesională pe Youtube, unde a fost descoperit de Scooter Braun, care mai târziu i-a devenit manager. Braun a aranjat ca Justin să-l întâlnească pe Usher la Atlanta, Georgia, ceea ce a rezultat în semnarea unui contract cu casa de discuri Island Records. Acesta a declarat ca rappul este viața lui dar încă nu poate să cânte.
Prima parte a albumului său My World a debutat pe locul 6 în U.S Billboard Hot 200 și pe locul 1 în Canadian Albums Chart.
În mai puțin de o lună de la lansare, albumul a fost certificat cu platină în Canada și, în mai puțin de două luni de la lansare, a fost certificat cu platină în SUA.
Bieber este singurul cântăreț care are toate cântecele de pe un album în topul U.S Hot 100.

| notatrol a răspuns:

6:66 pm

| anonim_4396 a răspuns (pentru notatrol):

666, aoleu, e satana.

| Lightning1997 a răspuns:

Asta e prea de tot, ma mir ca nu intrebi si minutul si secunda!
ora la care s-a nascut ala e blestematawinking

| lalalalallll a răspuns:

Esti praf draga mea... esti praf.

| ßiαиcα1३ explică (pentru lalalalallll):

Praf e mata ca te.a facut. Dezamagire, condoleante. happy

| NothingToEat a răspuns:

Da nu vrei sa stii si la cat se caca noaptea?

Răspuns utilizator avertizat
| love999 a răspuns:

Daca vrei intra pe blogul meu http://stefaniavedeta.blogspot.com/
si dai la postari mai vechi si vezi acolo toate detalile

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Ora 2:30 sau 2:25 parca...

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Cica la ala 6:66 pm rolling on the floor)

| ada_7517 a răspuns:

Da nu vrei sa stii si de cate ori se c**a pe zihappy?

| ada_7517 a răspuns:

Da nu vrei sa stii si de cate ori se ca*a pe zihappy?

| papushica1727 a răspuns:

11:27

| Bleaghhrhrbdcawgyukogedqvfbfjumidhrhefvb a răspuns:

Sunt Beliebers de 2 ani si 9 luni.
Si stiu tot despre el.
Deci:
1.03.1994 Canada, ora 12:56AM,spitalu St.Jopesh (2Floor,etaj),ziua vineri, zodia pesti.
P.s. si eu sunt pe 1 martie nascuta☺☺