| MisterTheGamer a întrebat:

Buna cine stie rase de caini mici care nu cresc mari

Răspuns Câştigător
| iflirius a răspuns:

Pechinez, Bichon Maltez, Chihuahua, Chow-Chow, Ciobănesc polonez Lowland, Coton de Tulear, Shih Tzu-(are păr mult, e greu de întreținut) Speniel Tibetan, Silky Terrier, Yorkshire Terrier, Bichon Frise, Bichon Havanez etc. happy

6 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Uite aici un link si cu poze: http://animale.acasa.ro/caini-77/rase-de-caini-de-talie-mica-10118.html pozele din coloana din dreapta au numele putin mai departe de poza, vezi tu, ca tresupun ca esti mare si te descurci.

| kteichd a răspuns:

Pechinez, chow chow

| maria89nic a răspuns (pentru kteichd):

Chow chow e de talie medie.

| johnyxus a răspuns:

Bichon,chiuahua

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Soricar,un caine mic in special de vanatoare.
Sut rezistenti la frig, traiesc mult.
Bunica mea are 2 caini soricari de vreo 9 ani.

| Charlotte02 a răspuns:

Yorkshire Terrier
Dachshund
Pudel miniatural
Shih Tzu
Schnauzer miniatural
Chihuahua
Pomeranian
Caini Pug
Boston Terrier
Maltez