| Ali55 a întrebat:

Dati-mi va rog teoria bibliei, mai pe scurt daca se poate, in romana sau engleza nu conteaza. Merci anticipat

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Teoria bibliei? raised eyebrows

| Pirkko a răspuns:

Lilika,
La rubrica Hobbies & Pets nu vei avea raspunsuri la intrebarea ta. Tu ai vazut ca este pe site o rubrica intitulata "Religie"? Este acolo o doamna, Ema ii zice, care-ti poate recita cu ochii inchisi cartea asta! Si tot pe acolo o freaca un domn fumaret (asa isi spune dânsul) care nu se lasa rugat sa ti-o cante... Eu zic sa-ti incerci norocul la Religie, nu la rubrica de catei, pisici, hamsteri si avioane de hartie...

| Ali55 explică:

Aha!