| lynes a întrebat:

De pe ce site-uri va luati haine de toamna pentru catelusii vostri? Tocmai ce mi-am luat un shih-tzu,baietel,si o sa il scot,abia in octombrie,cand o sa fie frigut,deci vreau sa ii iau ceva grosut,si nu stiu unde sa gasesc,putin mai ieftin,nici prea scumpe, voi de unde va luati? :*
Si mai am o problema daca tot ati ajuns pana aici, ce nume sa ii pun micutului?
Multumesc tuturor :*

3 răspunsuri:
| IamFantastic a răspuns:

Ce fite ai in tine! nu vrei si un site care sa ii aduca javrei mancare la bot? no talking

| lynes explică (pentru IamFantastic):

Daca nu stii raspunsul la intrebarea pusa, SICTIR.