| Picsxie a întrebat:

Buna ..Doresc sa adopt pui de bichon maltez. Cine ar putea sa mi dea si mie happy? Sunt din Tg-Jiu

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Adoptiicaini.ro

| AndraSt a răspuns:

Scuze dar aceasta rasa sunt foarte foarte scumpi, nimeni nu ti-l da pe degeaba.Un pui costa aproximativ 500 lei si ajunge pana la 700.DE cei mari nu mai zic. Scuze!

| Mizuki a răspuns:

Nu cred ca vei gasi.cel mai bine e sa pui anunt in ziar. poate ai noroc..eu sunt din tm si e ziarul acela publitim..era un anunt cu o cerere a unui yorkie spre adoptie, ai putea incerca si tu cu bichonul.Bafta^.^