| TheodoraBy a întrebat:

este cineva care are pui de Border Collie nascuti recent si care este dispus sa imi raspunda la o intrebare? Lasati un comentariu cu o adresa de email sau numele de facebook, undeva unde putem vorbi...Va multumesc mult!

2 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna dimineata Teodora...cred
Despre ce este vorba mai exact, eu am facut veterinara poate te pot ajuta
Pune intrebarea

| TheodoraBy explică:

Buna...e vorba de timpul minim necesar alaptarii deoarece eu mi-am cumparat un catelus si el a supt cam 2--3 saptamani si dupa nu l-a mai lasat catelusa...si eu i-am dat mancare si lapte iar acum cred ca e putin cam mic la inaltime ma refer pentru varsta lui si cam grasut...ah si mai voiam sa intreb pana la ce varsta se poate face pedigree-ul..De aceea voiam sa gasesc pe cineva care are pui pentru ca, probabil, o sa il/o mai pot contacta cand mai am ceva nelamuriri...Multunesc oricum mult pentru ajutor!