| Mădă0611 a întrebat:

http://imgur.com/MiJcUAz
Ce fel de caine e?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Un câine care vrea să trăiască şi să fie fericit.

| Mădă0611 explică (pentru NOname):

Ce treaba are ce intreb cu raspunsl tau? L-am vazut pe tatal Pufuliciului meu si nu e caine de lup, cum zicea cineva, ci seamana mult cu cel din imagine. De asta ma interesa.

| NOname a răspuns (pentru Mădă0611):

Mădă0611: "Ce treaba are ce intreb cu raspunsl tau?"

Ai întrebat ce fel de câine e, ţi-am răspuns, unul care vrea să fie fericit (bătând apropo la faptul că rasa şi mofturile oamenilor de a încadra un câine în vreuna şi de a-l face să arate într-un fel anume sunt irelevante). Ce nu ţi-e clar?

| Mădă0611 explică (pentru NOname):

Pai eu n-am treaba cu rasele, doar sa stiu ca idee cum s-o descriu pentru cei care au treaba, ca barfele nu imi plac, iar subiectele preferate nu-s pentru oricine, asa ca povestesc din intamplarile noastre.

NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Helpmeforfree a răspuns:

Ceva metis de Labrador(spun metis deoarece labradorii sunt mai scunzi si mai grasuti).

| BeagleLover a răspuns:

Golden retriever + Labrador Golden, cred D:.