| Chocolate_8650 a întrebat:

In cateva zile voi primi un bichon havanez baiat!:X:X:XIdei de nume?

Răspuns Câştigător
| Lovemebabybee a răspuns:

Vaiii...Ce Frumos! Eu i-as pune numele Athos :X Funda big grin?

9 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Teddy
Blitz
Terri
Miku
Tili

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Lulu. Shumi, Riri, Rock, Ere, Zuzu, Zibu, Grivei, Azorel, Rex, Bruno, aivin, soul, bobby, bubu, rocky, sparky, killer, cola, buri, Adolf, Arthur, Jad, Tano, Nero, Baron asa si poti sa intri si aici : http://www.caini-pisici.com/....../index.php

| Laminin a răspuns:

Hey!
Teddy
Puffy
Nero
Alvin
Tiramisu (e asa de dulce bichonelu) blushing
Gbu :]

| Narcis2007 a răspuns:

Eu am facut o lista cu nume si am pus catelu intr-un colt si am citit lista de nume si i-am pus numele la care a venit

| kitiku a răspuns:

Caine

| nevermind_3854 a răspuns:

Cookie, Yaky.

| alexutza003 a răspuns:

Biju(de la bijuterie de catelus )

| Chiuaua a răspuns:

Pitbull,Killer,Ucigasu,Piticu,spike...

| euelena a răspuns:

Si eu am un bichon havanez si il cheama robbybig grin