| GiRL206 a întrebat:

In curand vine si ziua mea si mi-as dori o pisica Scottish Fold. Care culoare sa aleg : grii sau maro? In special care e mai bine : mascul sau femela? Stau la bloc si vreau sa stiu alegerile voastre.

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Parerea mea este ca nu conteaza ce culoare alegi sau ce sex are pisica.Trebuie sa iti placa tie, sa iti atraga atentia.Atunci cand o vezi, sa fi sigura ca va fi a ta.Sincer,mie nu prea imi place o pisica in casa pentru ca lasa destul de mult par, dar imi place foarte mult sa le aud cum torc ♥ Ca sa te ajut, iti voi spune parerea mea:Culoarea maro si femela happy

2 răspunsuri:
| MyraGabrielle a răspuns:

Si eu stau la bloc si am 8 pisici, deci (am început bine laughing) ) daca iti cumperi mascul trebuie sa îl duci la sterilizat deoarece daca nu el își va alege teritoriul.( urinand mai degrabă pe el laughing ) as alege maro :* aaaaa app la mulți ani

| Emy1118 a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza ce culoare e. De asemenea, ar putea sa o iei vargata. In legatura cu sexul pisicii, cred ca e mai bine masculul.