| dina98 a întrebat:

Am o pisica Scottish Fold de 10 luni. Iar acum vrea sa se imperecheze. Ne-a cam luat prin surprindere, pentru ca nu am reusit sa o vaccinam. Mama i-a cumparat un fel de pastile si ieri i le-a dat. Vreau sa stiu cit timp va dura aceasta "pauza" si daca nu-i va face rau. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| aliybella a răspuns:

Pisicile intra cam in fiecare luna in calduri. depinde de starea lor. ideea e ca ea o sa vrea tot timpul sa se imperecheze. cel mai bine e sa o dai dupa 1 an jumatewinking