| iepurerosu a întrebat:

Buna
inainte pisica meea obinuea sa stea cu mine si sa dorma in aceeasi camera cu mine.
dar de la inceputul luni m-a lasat balta si ata si doarme singur on bucatarie pe scaun
de ce e bolnav?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Se stie ca pisicile sunt foarte independente iar daca nu e vorba de vreo gestatie poate pur si simplu s-a plictisit.O perioada cauta sa-si schimba ambientul dar va reveni cu siguranta.Si al meu face la fel.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are chef sa schimbe ambientul

| darrio2007 a răspuns:

Simte nevoia de intimitate.

| cristimihailov a răspuns:

S-a saturat de sforaitul tau.

| stlucian a răspuns:

P.S. Daca nasul e umed si rece si ochii limpezi e OK.

| Salu134 a răspuns:

Trebuie sa fete!

| CrissNico a răspuns:

Nu cred ca e bolnava, poate vrea sa stea putin singurahappy

| dogee92 a răspuns:

A mea a facut asa cand a fost insarcinata ( gravida). Chiar acum e in "toanele" astea big grin.

| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 a răspuns:

Poate ca nu ii place ceva la camera ta si s-a mutat. happy