| LoveHorses a întrebat:

Practic echitatia de ceva vreme si inca sunt la trap. Il fac cu un cal foarte linistit, dar nu stiu de ce uneori imi iese si il fac bine, alteori nu. Instructorul meu spune ca nu am conditie fizica. Cum as putea sa fac conditie fizica pentru echitatie? Ce fel de exercitii si cat timp?

2 răspunsuri:
| cataseff a răspuns:

Muschii de la picioare, si ceva muschi abdominali.Ar fii trebuit sa-ti dai si tu seama ca acesti muschi se contracta cel mai mult.Bafta si sper sa reusesti!

| Idontcare123456789 a răspuns:

Aiurea ii e frica sau nu esti tu pregătit, eu fac de performanța si de la a 3 a m.a pus la galop