| anonim_4396 a întrebat:

Bunahee hee pune`ti si voi numele animalului vostru si spuneti ce e!
Eu am un caine si o cheama Carinalove struck si am si un papagal si il cheama cipi love struck. Funda la cele mai dragute nume (si reale daca se poatewinking )

Răspuns Câştigător
| CherryKiss a răspuns:

Avand in vedere ca stau la curte, am foarte multe animalelaughing
3 pisoi : Sia - pentru ca este siameza blushing; Tigru; fiti =) - am numit-o asa pentru ca prima oara cand am primit`o, acum 2 ani de ziua mea, toata ziua dormea, iar cand incercam sa ma apropii de ea ma zgaria si i-am pus numele fiti de la fitoasalaughing

o catelusa pe nume Beibi si o broasca testoasa numita Olly blushing

indiferent daca nu castig sau nu fundita, pentru mine numele acestea inseamna ceva.:p:*
pupici, ai grija de animalutzele tale

12 răspunsuri:
| Alina140663 a răspuns:

Buna Rozziiiii eu am 2 zebrutze australiene.si sunt copilashii mei. ii iubesc mult mult de tot.sunt pereche.pe fetita o cheama Puka si pe baietel il cheama Packoo.si cum a spus CherryKiss "indiferent daca castig sau nu fundita numele astea inseamna ceva pentru mine."

pe pup Rozziiiii si ai grija de Carina si de Cipy.
P. S.:si eu am avut un papagal dar pe el il chema CoCo.[dar a zburat. si mi-e dor rau rau de el.crying]

| noktambul a răspuns:

Am 4 caini : Urs (baiat) si restul fete : Stela, Tutzi si Cutza. Si nenumarate pisici : motanii : Negrila, Mishu, Alex, Pitzig, Pandele (il chema Pantera Roz, dar era prea lung!) si pisicile : Lorena, Pitzush si Petrache (pentru.ca am crezut ca era motan cand era mica). Plus puii lui Lorena, patru la numar, pe care i-a fatat acum o luna: Marx, Engels, Lenin si Stalin.

| pulisor a răspuns:

Eu am 2 papagali si vreau sa imi iau si un cameleonwinking

| BughY a răspuns:

Eu am doua catele de rasa boxersi le cheama Dia si Lady

| LoveJames a răspuns:

Si eu am papagal si catelbig grin pe papagal il cheama-mutulica(din alba ca zapada)si pe catel bijouhappy

| EnnY a răspuns:

Eu am un catel si 2 pisici: Rocky si Mona si pe catel il cheama Freddy:X

| Kiiiissss a răspuns:

Am pesti muultzi. nu le-am dat nume rolling on the floor

| delonia a răspuns:

Pai am doua pisici: pe cea mare care e si mama o cheama Kitty si pe pui il cheama Cocolino si noi il strigam Chitzibush sau Cocolin sau Maimutel iar pe Kitty o strigam Kita

| candy99mandy a răspuns:

starEu am o Pisicuta e motan si il cheama Sosonel ( pentru ca l-am imbracat cu un ciorap mai demult) si un Papagal Cico. star Imi iubesc animalutele...kisslove struck.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Eu am un cainelove struck:X Il cheama Luckylove struck.Pa-pa:*

| diana08 a răspuns:

Salut, eu am un catel pe nume Bobby!

| Monyka_6550 a răspuns:

Eu am un caine si o cheama Cora, pui ei: Dorhaila, Corina, Magda, Jimmy si Mityca. Pesti: Aqua, Roscatul, Quina, Hoky si Cece= Sisi!