| angelwithgreeneyes a întrebat:

Buna!

scuzati-ma ca nu este o intrebare.

semnati va rog din inima si sufletul meu pentru acele animalute.

http://www.ptroa.co.il/petition/index.php

imi cer scuze si pentru ca a mai postat cine acest lucru si dupa eu.

cer copiilor sub 12 ani sa nu vizioneze aceste deoarece pot provoca traume. puteti doar semna;)

10 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Acei oameni sunt inumani. Cum sa faca asa ceva. Am semnat in toate id mele si mi-am mai facut inca 3.Cum sa faca asa ceva?

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Unde semnez?

| angelwithgreeneyes explică:

Putin mai jos

| AlexandrinaAle333 a răspuns:

OAMENI FARA SUFLET! Cum pot sa faca asa ceva? nu au inima sunt insensibili. Si se mai spune acel proverb "Cainele este cel mai bun prieten al omului." este cel mai bun doar pentru unii:-

| AlexandrinaAle333 a răspuns:

Nu stiu de ce nu mi-a aparut tot raspunsul.
Pacat ca nu exista pedepse mult mai aspre pentru.genul asta de oameni ci din nefericire nici nu sunt prinsi. Omul poate fi o fiinta atat de distrugatoare si de inumana uneori! Felicitari pentru. ceea ce faci! > Câinele este singura fiinţă de pe Pamant care îşi iubeşte stăpânul mai mult decât pe el însuşi!

| firefoxy a răspuns:

Eu am o fire destul de sensibila.Imaginile de genu asta imi creeaza traume la orice varsta.Deaceea nun m-am uitat.Dar as vrea sa semnez oricum pentru ca iubesc animalele.

| MissYoyo a răspuns:

Am semnat...Mi-au dat lacrimile.Nu pot sa cred ca acei oameni care numai oameni nu pot fi numiti sunt atat de insensibili

| outletadidas a răspuns:

Nu am reusit sa ma uit mai mult decat cateva secunde sad

| nikol_8225 a răspuns:

Am semnat! si cei care fac asa sunt niste(scuzati expresia)Prosti cu,, P"mare!

| Patry_2936 a răspuns:

Doamne fereste! Ce oameni cruzi! cum pot face asa ceva? Ce le-au facut animalele de fac asa ceva cu ei?

Am semnat!