| Petrariu_Sabina_1979 a întrebat:

Bună seara, aceeași problema o am și eu cu pisica, astăzi a rămas prinsa intre geam, nu știu exact cât timp deoarece am fost la munca, când am ajuns acasă fetiță mea a luat-o repede și am fugit la medic unde i s-a făcut analize, preanestezie basic: panel V+hemoleucograma si administrat cristaloide perfuzie, iar pe seara sa-i dau clopidogrel și rivanoxabar

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ai lasat fereastra rabatata? Nu se face niciodata asta cand ai pisica in casa sau orice alt animalut nesupravegheat.Vei sti mai bine pe viitor, sper.

| Hyperion7 a răspuns:

Din moment ce pisica încă mai trăiește și se nu are vreo problema in a se hrăni singura sau dormi, nu cred că e motiv de panica.