| Enikoroza a întrebat:

Bună seara. Am un caine de rasa Rottweiler, are 3 ani jumate, de când i-a murit puiuțul și l-am scos din țarc de langa ea nu ma mai suporta, când ii în țarc și o chem sa o mângâi ma latră și sare sa ma muște, se uita tare urat la mine. Când e in afara tarcului nu a avut treaba. De ce?

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Pentru ca nu ai avut si tu putin tact, sa o lasi sa suporte pierderea, abia apoi sa scoti puiul. Cateaua e pentru tine un simplu obiect, fara sentimente? Inafara tarcului nu ai facut deocamdata nimic grav, tu esti genul care face lucruri rele IN tarc.