| Raven_6701 a întrebat:

Buna!
Stie cineva cam cat ar putea sa coste(in euro sau lei) un catel din rasa Collie?

2 răspunsuri:
| кא๔ a răspuns:

Hey. Nus tiu daca la noi in tara se gasesc foarte multi dar poti cauta pe google collie de vanzare si daca ai sa gasesti vreun nr de telefon suna nu ezita. S`ar putea sa fie scumpi in jur de 25-300 de eura pentru ca eu mi-am cumparta husky in vara si am dat 150 de euro. Depide de noroc. Succes in cautarea ta. o sa gasesti ai sa vezi.

Apopo sunt superbi cateii!

| FurniciCoapte a răspuns:

Anu trecut un calet de cateva luni valora 250 Euro...nathinking acum numai stiu cat face, poate a mai scazut pretulaughingca doar e criza. sper sa iti fi dat un indiciuwinking.