| Pitikaa_Andreea_1994 a întrebat:

Sunt Andreea si am o catelusa de 3 ani care este bichon cu canis in calduri, cotaie animalele de plus din casa si cautam un catel tot de 3 ani bichon care sa poata sa faca catelusi :X :* FUNDA URGENT imi trebuie pana nu ii trece perioada de imperechere

2 răspunsuri:
| Funditza88 a răspuns:

Daca vrei neaparat un puiut cauta canise care au sau intreaba mai multe persoane daca au, daca nu vrei pui, cumpara produse speciale.

| Pitikaa_Andreea_1994 explică (pentru Funditza88):

Mersii pentru raspunsul tau dar nu pot sa-ti dau Funda pentru ca nu m-a ajutat cu nimic dar multumesc ca ai raspuns totusi :* O sa mai caut raspunsuri si persoane care sa ma ajute cu catelusa mea :* :X