| Issu_Sweet_Cristina_1996 a întrebat:

Sunt din Craiova si as vrea sa cumpar un catel shih tzu mai ieftin (sub 400 lei). Ma puteti ajuta, va rog? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Pe net cei mai ieftini sunt la 500lei dar nu cred ca o sa gasesti mai ieftin.

p.s. sti ca cu cat e pretul mai mic pot sa nu fie de rasa sau sa nu fie sanatos...

| Issu_Sweet_Cristina_1996 explică (pentru RedNose):

Da..ai dreptate. O prietena a gasit unul pe net la 200 de lei. de la niste oameni si e de rasa. Deasta. caut pe cineva care ii vinde mai ieftin (nu trebuie neaparat sa aiba toate vaccinurile si deparazitarea)...

| RedNose a răspuns (pentru Issu_Sweet_Cristina_1996):

Mai sunt si cazuri din astea dar mai rar...eu am o femela pechinez si mi-a facut pui de mai multe ori de rasa si i-am donat, nu i-am vandut.

bine e sa-l iei de mic cam la 2 luni, iar pana atunci mai mult de o deparazitare si un vaccin nu are.