| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Sunt din pitesti si as vrea sa adopt/cumpar un pui de pisica(nu birmaneza sau siameza). Daca ar fi invatate sa faca si la ladita cu nisip ar fi mai bine. Dar trebuie sa fiti din pitesti pentru. ca nu pot merge in alt oras.Lasati un nr. de telefon sau un ID eventual daca ma pueti ajuta, sau daca stiti pe cineva care vinde sa-mi spuneti.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| CioCĂlătiCăăă explică:

Buna,am gresit, vroiam sa spun ca nu vreau birmaneza.O siameza as vrea!

| Bronze a răspuns:

Sunt un motanel de rasa europeana, foarte alintat si jucaus, mereu dornic de atentie, cuminte si manierat. Din pacate stapanii mei nu ma mai pot tine pentru ca pleaca in strainatate, asa ca as veni cu drag la voi, cu acte si bagaje, pentru a va aduce in fiecare zi un zambet. Sunt deja castrat, asa ca intreaga mea atentie va apartine. Nu concep viata fara litiera si mananc ce-mi dati, hrana umeda sau uscata, chiar si painica uneori (doar daca vreau eu happy ). Stapanii mei mi-au zis ca imi dau de zestre tot ce am eu, litiera, castronelele de mancare, cusca de transport, jucariile, carnetul de sanatate si dragostea lor. Asa ca, daca ma vreti, sunati la numarul 0754 327 585 sau 0758 245 169. Multumesc!