| roshon a întrebat:

Cum invat pisica sa faca in ladita cu nisip?

Răspuns Câştigător
| hanzelik a răspuns:

Pai daca o ti in casa iar ea nu stie sa faca la ladita, atunci cand face vreo lipsa ia-o, ceart-o si bag-o cu nasu unde a facut si dupa du-o la ladita, dupa cateva ori o sa vezi ca o sa faca la ladita, funda?

| roshon explică (pentru hanzelik):

Si cum o bag cu nasu unde a facut o duc sa miroasa sau ce ca nu inteleg?

| hanzelik a răspuns (pentru roshon):

Da o iei si o duci unde a facu, t o apropii cu nasul si o certi

4 răspunsuri:
| DushulRece a răspuns:

Faci intai tu si apoi ea se ia dupa tine

| NOBody3872 a răspuns:

Normal pisica ar trebui sa faca singura in cutia cu nisip pentru ca ea trebuie sa sape cand isi face nevoile, deci automat daca o tii in casa nu are unde sa sape...dar exista si pisici si mai nesimtite un pic si trebuie sa o pui tu 1 data pe cutie pentru ca apoi ii miroase ei unde a facut si o sa se duca la cutie...