| anonim_4396 a întrebat:

sunt disperata, nu stiu ce sa mai fac cu catelul meu. Cat timp eu am fost la scoala, mama i-a dat niste oase. si a facut o mare greseala!
astazi a catelul meu de 2 ani, are diaree cu sange si vomita. eu sunt in Germania si nu stiu la ce docotor veterinar sa-l duc. ce sfaturi imi puteti da? sad.

i-am dat orez fiert, branza. dar nimic sad.

5 răspunsuri:
| SunShine a răspuns:

Am avut si eu un catel si a mancat niste oase si l-am dus la veterinar si mi-a spus ca are indigestie si mi-a zis ca o sa se faca bine mentionez ca si cainele meu avea diaree cu sange si vomita. I-a facut niste injectii si i-a dat tratament dar pe zi ce trecea se simtea tot mai rau. Dupa cateva zile a muritcrying Du-l la un veterinar intereseaza-te poate se face bine ca la noi in Romania la ce doctori si veterinari avem mai putin...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te orice cabinet veterinar unde gasesti deschis; Urgent!

| sanda2009 a răspuns:

A facut o idigestie urata si ar trebui sa l duci la orice veterinar sa i faca de urgenta tratamentul. 2 zile de tratament si se rezolva

| sanda2009 a răspuns:

Are o indigestie urata.mergi de urgenta la orice veterinar sa i dea tratamentul necesar. dureaza doar 2 zile tratamentul si apoi nu mai ai probleme

| Lorena1992_1243 a răspuns:

Buna am avut si eu cu catelul aceeasi problema avea diaree cu sange si vomita intruna dar bunica mi-a zis sa-l duc la veterinar sau sa-i dau in ficare seara lape cald si duapcea sa insanatosit