| LarissaMouse a întrebat:

Am inceput o poveste pe wattpad.Cativa prieteni mi-au zis ca este foarte buna,insa as vrea sa stiu si parerea unor straini.
Spuneti-mi sincer,va rog, pentru ca chiar am nevoie sa stiu.

http://www.wattpad.com/story/23512768-prima-zi-de-libert ate
Multumesc :)

Răspuns Câştigător
| Onlymeandmydog a răspuns:

Nu e deloc rea, e chiar interesanta. Continua sa scrii și poate vei avea un viitor în literatura. Ps: Îmi place ideea războiului. ^^

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E frumoasa povestea si-mi pare bine scrisa. Si te rog sa ma crezi ca am ceva experienta cu cititul. Continua!