| IlegalSmile a întrebat:

Am o intrebare legata de metin2 : Ce inseamna M1-M? Sunt corp si daca vreau sa am si eu puterea M1 -M. ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bubulina_5994 a răspuns:

Eu joc de 2 ani metin 2 e forte simplu pentru a creste puterile la M1 M2 M3... cieste in fiecare zi carti pe fiecare carte scrie AURA SABIEI VARTEJUL SABIEI etc si dai un clik dreapta... e posibil sa esueze dar nu are nimic happy incerci a 2 zii sper sa iti foloseasca happy

4 răspunsuri:
| UrbanNinja a răspuns:

Pai...fii atenta:M1 faci intre 17 si 20 de puncte de competenta adaugate la o vraja
Deci te concentrezi pe o singura vraja:faci un lvl, pui un punct, pana faci M1
Iar dupa aceea cauti carti si iti cresti M-urile
M1... M10... G1, G10, P skill :X:X
App pacat ca i-a dat funda ei sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuca-te de Talisman Online, e super. dar joaca o versiune pirat pe talismanofwar.com, cauti pe forum instalarea'. ala joc nu metin x_X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

>iti spun pe un cont :sura, si razboinic lv 67 arma sabie otravita +9 sa-ti spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand faci lvl dai pe creste competenta si bagi in ce putere vreitongue