| Suguleţ a întrebat:

Bună TPU.
Am o pisică în vîrstă de 4 luni.
Din cîte ştiu ele intră în călduri de la 4-5 luni.
Problema la mine este, cînd o să intre în călduri nu am cu cine să o împerechez. straight face
Stau la apartament şi la etajul 3. Dacă am fii stat la parter aş fi lasăt-o pe afară, dar cum nu stau, îmi este frică să o las, plus că nu ştiu cum se va mai întoarce. straight face
Am citit pe diverse site'uri că nu este bine să nu îşî găseasca partener în perioada de călduri.
Ce aş putea să fac? happy

2 răspunsuri:
| OnlyBlack a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa spun dar am si eu 2 motani si ii am deja de 2 ani si inca nu s-au imperechiat cu nicio pisica...

| madyunik a răspuns:

Ai putea sa-l sterilizezi, nu va mai simti nevoia.Eu am pisica si motan si...sunt cuminti.Plus ca nu-mi place cum gandesti, precum ca sa il lasi afara, ca uite asa ne-am umplut de matze abandonate si e pacat...nu crezi?