| mihaela90 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare. ce nu ar trebui sa lipseasca din cusca unui papagal?(am un mascul si o femela si nu stiu ce sa le mai pun)

Răspuns Câştigător
| Marina1000 a răspuns:

Leagan.os de sepie(se gaseste la petshop.este pentru ascutit ciocul).se mai gasesc si batoane de mancare cu vitamine. in jur de 3 lei 2 batoane.cuib.poate ti fac si cateva ouabatting eyelashes...o oglinda micabig grin.si nu mai stiuthinking poti incerca sa le pui crengute prin cusca (daca ai o cusca mare). floricelethinking

4 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Ce au spus si cei de mai sus doar ca eu zic sa nu le pui chiar toate jucariile alea. Daca le umpli cusca cu tot felul de obiecte nu o sa mai aiba loc sa zboare, o sa se streseze si o sa inceapa sa isi smulga penele.

| IancuSilviu a răspuns:

Punele 2 oglinzi happy le place sa se priveasca si-i face sa nu se simta singuri.cutiute cu mancare si adapatori. daca poti si ai cum un mic leagan si cam atat
Fundahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un leagan,o oglinda, recipient pentru apa, unul pentru mancare

| Deiysucza a răspuns:

Pai... oglinda, ceva cu apa si mancare si nu mai stiu cum se numesc dar ceva pentru cioc da intreaba la un magazin ca sigur gasesti si a da daca ii ti la soare fale un pic de umbra pune ceva pe cuscabig grin sper ca te-am ajutat